Piast Lutynia 6-0 Piast Przedmoście 08.10.2017

68 Miszczyk za Czarneckiego
70 Więcek za Szczota
80 6:0 Miszczyk

Rozgrzewka

Przed meczem panowała dobra atmosfera, w tygodniu przeprowadziliśmy mocne treningi, na których pojawiało się 14 piłkarzy. Rozgrzewkę poprowadził trener Skrabka:

Rezerwowi: Przykucki, Miszczyk, Więcek, Szczot, Skrabka

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia, choć było w tym dużo szczęścia, obrońca Piasta Przedmoście uderzył piłkę ręką i sędzia podyktował jedenastkę. Karnego na pierwszą bramkę Lutyni zamienił Michał Baraniecki:

Szybko, bo w 12 minucie podwyższył Wójtowicz, ale niestety przypłacił to kontuzją kolana. Później mecz przebiegał głównie pod dyktando naszego zespołu, dużo było akcji, ale kończących się niecelnymi strzałami. Dwie setki zmarnował Michał Baraniecki, ale na szczęście był Grociak, który rozegrał bardzo dobry mecz. Po przerwie bardzo dobrze pokazał się Przykucki i wreszcie Miszczyk, który strzelił fantastyczną bramkę. Wynik mógł zakończyć się dużo wyższym wynikiem, ale nasi, a szczególnie Batra nie wykorzystali kilku dobrych sytuacji. Piast Przedmoście na pewno będzie czekał na rewanż u siebie, chłopcy rozegrali słabe spotkanie, ale trzeba przyznać, że jest to młody zespół i jeszcze wszystko przed nimi.

Podziękowania

Trener Skrabka:
„Na uwagę zasługuję jeszcze jedna kwestia dopingu naszych młodych kibiców. Uważam że super sprawa i wielki szacun za wsparcie przez cały mecz. Watro grać dla takich kibiców.”

Zdjęcia z meczu do obejrzenia po kliknięciu tutaj – zdjęcia Piast Lutynia 6-0 Piast Przedmoście

Wszyscy czekamy na mecz o godzinie 18.00 w Warszawie, gdzie Polska podejmie Czarnogórę w meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku.